Yhteystiedot

Olemme yrityssiivouksiin erikoistunut palveluyritys

Pitkän kokemuksen lisäksi tarjoamme käyttöönne tämän päivän osaamista, tekniikkaa ja luotettavat alan ammattilaiset.

Vaasa

Myllärinkatu 21
65100 Vaasa
Päivystys: 050 321 2786
Laskutus: 050 367 7840

Seinäjoki

Vapaudentie 32-34 A 17
60100 Seinäjoki
Päivystys: 040 502 3555
Laskutus: 050 367 7840

Oulu

Vislauskuja 3
90100 Oulu
Päivystys: 050 448 9580
Laskutus: 050 367 7840

Verkkolaskut

 

Pohjanmaan Siivous Oy, 2317342-2

 

Verkkolaskuosoite: 003723173422
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

 

Verkkolaskuosoite: FI9417403000001906
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Hallinto

Jari Hiltula

Toimitusjohtaja
jari.hiltula@pohjanmaansiivous.fi
050 310 0288

Kirsi Kuusisto

Palvelupäällikkö
kirsi.kuusisto@pohjanmaansiivous.fi
040 513 5162

Miia Nykänen/ Miian Toimistopalvelut

Laskutus
miia.nykanen@pohjanmaansiivous.fi
050 362 0807

Marko Kangas

Henkilöstöpäällikkö
marko.kangas@pohjanmaansiivous.fi
0400 972 830

Vaasa

Satu Viita-Aho

Palveluesimies, Ylläpitosiivous
satu.viita-aho@pohjanmaansiivous.fi
050 551 1660

Vesa Hentunen

Palveluesimies, Erillistilaukset/Keikat
vesa.hentunen@pohjanmaansiivous.fi
050 381 3045

Susanna Palviainen-Liukkonen

Palveluohjaaja
vaasa.ohjaajat@pohjanmaansiivous.fi
050 467 0055

Sara Shemeikka

Koordinaattori
sara.shemeikka@pohjanmaansiivous.fi
050 367 7840

Seinäjoki

Tiia Vilppola

Palveluesimies, ylläpitosiivous, rakennus-/P1- siivous
tiia.vilppola@pohjanmaansiivous.fi
050 400 4721

Minna Tallgren

Palveluohjaaja, ylläpitosiivous ja peruspesut
seinajoki.ohjaajat@pohjanmaansiivous.fi
050 596 3559

Oulu

Tiina Pirilä

Palveluohjaaja
tiina.pirila@pohjanmaansiivous.fi
050 448 9580

Tarjoamme ratkaisut kaikkiin siivoukseen liittyviin haasteisiin.
Lähetä meille tarjous- tai yhteydenottopyyntö!